Redakční rada je kompletní

Historicky poprvé se redakční rada sešla v roce 1996 v sestavě Jiří Kopáček, Miroslav Novotný, Karel Pletzer, Robert Sak a Juraj Thoma. Dílo K. Pletzera a R. Saka se k naší lítosti již uzavřelo. Ustanovující zasedání nové rady se uskutečnilo 7. dubna 2017. Novými členy se stali Martin Gaži, vedoucí odboru kanceláře ředitele Územního odborného pracoviště NPÚ České Budějovice, historik, redaktor i autor řady monografií a periodických publikací, pořadatel edic Národního památkového ústavu, a Vlastimil Kolda, odborný rada Státního oblastního archivu Třeboň, dlouholetý ředitel Státního okresního archivu České Budějovice. Pro redakci příspěvků s tematikou živé a neživé přírody tým posílil českobudějovický ornitolog a ekolog Jiří Šebestian, vedoucí přírodovědného oddělení Prácheňského muzea v Písku, předseda Zoologické komise Asociace muzeí a galerií ČR.